Genel Yaşam

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüye inanmayan insanlar olmasına karşın onun etkisinden korkan da bir o kadar insan vardır. Peki, büyü tam olarak nedir? Büyü, yapılan kişinin hayatını alt üst eden adeta çekilmez bir hal almasına sebep olan bir tür olumsuz etkileme yöntemidir. Yani karşı taraf için çekilmez ve sıkıntılı günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Bir başkasına ya da kendinize büyü yapıldığından şüpheleniyor ya da eminseniz ne yaparsınız? Yani yapılan büyü nasıl bozulur? Öncelikle yapılan büyünün bozulması şarttır. Çünkü bozulmaması halinde kişinin üzerinde gösterdiği etki git gide artacak ve olumsuzluk şiddetini de yükseltecektir. Dolayısı ile büyünün bozulması şarttır.

Büyüden kurtulmak istiyorsanız, öncelikle buna inanmalısınız. Yani kurtulmanızın mümkün olduğuna inanmalısınız ki, yapacağınız şeyler amacına ulaşsın. Tabi yapmanız gerekenleri de gerektiği gibi doğru ve inançlı bir şekilde yapmanız önemlidir. Yapılan büyünün bozulabilmesi için onun ne tür bir büyü olduğunu ve hangi özellikleri içerdiğini bilmek gerekir. Büyünün ne için yapıldığını ve kişiyi hangi yönlerden olumsuz olarak etkilediğini iyi anlarsanız onu bozmak için de ona göre hamlelerde bulunabilirsiniz.

Kuranda büyü nasıl bozulur? Diye incelediğinizde göreceksiniz ki, bu büyüden etkilenen kişilerin ya da ikinci şahısların yardımı çok işinize yarayacaktır. Tabi bu kişilerin de inançlı olması halinde bu mümkündür. Yani kendi başlarına da böyle bir iş gelmiş ve kurtulmuş olabilirler ya da tam tersi bu işlerle ilgilenen inançlı ve donanımlı bir kimse de olabilir. Peki, neden kişinin bu derece yeterli olması gerekiyor? Çünkü kişi ne kadar inançlı olursa okuduğu bir Yasin ile bile sizi bu büyüden kurtarabilir. Yürekten inandığı gönülden bağlandığı için okuduğu kısacık bir Yasin duası bile yeterli olacaktır. Fakat inançlı olmayan kişiler için hatim indirse dahi elinde bir şey gelmeyebilir. Kısacası bu işin sırrı inanmak ve inançla hareket etmektir.

Kara büyü nasıl bozulur? Diye düşünürken asıl olanın büyünün varlığının nasıl anlaşıldığıdır. Yani kendinize ya da bir başkasına büyü yapıldığını nasıl anlarsınız? Öncelikle kişinin her zamanki gibi davranmaması hatta kendi karakteri dışında yapmaz dediğiniz her şeyi yapması büyüye delalet edebilir. Bile bile hatalar yapması, sorumsuz davranışlarda bulunması kısacası kendisinden beklenmedik her şeyi yapması demek ona büyü yapıldığı anlamına gelebilir. Kişinin bir anda hiç umulmadık şekilde olumsuz yönde değişme göstermesi ve buna bağlı olarak hayatının bir anda alt üst olması ortada bir büyü olduğu anlamına gelebilir. Tabi bunun inançlı ve ne yaptığını bilen biri tarafından tespit edilmesi gerekmektedir. Ardından yine aynı şekilde inançlı bir insanın okuyacağı dualarla bu büyülerden kurtulabilinir.

Büyü Nasıl Bozulur? 1Büyü bozma duası olarak da bazen bir Fatiha-i şerif yeterli olurken bazen de hatm-i şerif okunsa bir işe yaramayabiliyor. Neden mi? Çünkü bu duayı okuyan kişinin inançlı ihlas bir kimse olması gerekmektedir. İnançlı bir insanın okuyacağı kısacık Fatiha duası bile işe yarayacağı gibi inanmayan kişinin yapacağı her şey de bir o kadar etkisiz kalacaktır. Dolayısı ile büyü nasıl bozulur duası da tam olarak böyledir. Okunan duadan çok okuyan kişinin yüreğinden geçirdikleri ve ne derece inançlı olduğu önemlidir.

Söz konusu olan siz değil bir arkadaşınız ise o zaman aklınıza gelen ilk soru başkasına yapılan büyü nasıl bozulur? Oluyor. Aslında bunun büyünün kime yapıldığı ile olan ilgisinden çok ne tür bir büyü yapıldığıyla ilgilidir. Yani öncelikle ne amaçla ne tür bir büyü yapıldığını anlamak gerekiyor ki bu da bu işlerden anlayan inançlı halis bir kimsenin yapacağı bir iştir. Ardından yine yürekten okunacak dualar ile kişinin büyüden kurtulması mümkündür.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için burayı tıklayın